אודות

תאמרו לי מה השטיח שלכם - אומר לכם מי אתם.


DOOR-MATE הם שטיחי כניסה איכותיים עם טוויסט.

אנחנו משקיעים מחשבה בכל פריט שאנחנו מכניסים הביתה, רוצים שיהיה מיוחד ומעוצב ואיכותי כמובן,
אבל מה עם דלת הכניסה? אותה נקודה שאנו לא מפספסים לעולם, אותו המקום בו האורחים שלנו עומדים, מסדרים את השיער, הגבות, הבגדים, ומחכים שתפתחו להם כבר...

אז במיוחד בשביל זה הבאנו לכם שטיח כניסה לבית עם טוויסט, השראה שעלתה לנו ממצבים שונים. כזה שמיד יעלה לכם מחשבות כמו:
וואו איך ש "slide to unlock" תפור על אמיר המכור לאייפונים, ואיך "תרמנו" מתאים לרוברט החבר הרומני שלנו וכמה שאמא שלי היתה שמחה שמישהו אחר במקומה יגיד "של נעליך מעל רגליך"

ובקיצור שטיח שיגרום לכם, ולאורחים שלכם להכנס עם חיוך משועשע הביתה. כי There is no place like home (כן גם את זה יש לנו...)

השטיחים של Door-mate עשויים מסיבי קוקוס איכותים במיוחד. בחלקו התחתון של השטיח ישנה שכבת PVC נגד החלקה. גודל השטיח: 70X45 ס"מ

היזהרו מחיקויים!
מדוע כדאי לקנות רק את המוצר המקורי ?!

תמיכה בעיצוב ויצירה מקורית: אנחנו מאמינים שגם אתם לא הייתם שמחים אם מישהו היה מעתיק \ מחקה \ משכפל מוצר או יצירה שאתם יצרתם. לכן, בכך שאתם רוכשים מוצר מקורי אתם תומכים ומחזקים את היצירתיות והמקוריות.

איכות: את ה poly-tech , החומר ממנו עשויים השטיחים - ניתן להשיג ברמות שונות של איכות. לאחר שבדקנו את העמידות, החוזק והאיכות של מספר רב של דגמים ממגוון מפעלים - בחרנו את ה poly-tech האיכותי והמתאים ביותר לשטיחי כניסה.
חלק מהדגמים שבדקנו התפוררו או נקרעו לאחר מספר שבועות של שימוש.

מעבר לאיכות ה poly-tech - החומר מגיע במגוון עוביים (החל מ 8 מ"מ ועד 14 מ"מ). אנחנו בחרנו לייצר את שטיחי DOOR-MATE המקוריים בעובי המקסימלי - 14 מ"מ - המנקה טוב ביותר את הלכלוך מסוליות הנעלים.

כדאיות: משתלם יותר לקנות שטיח אחד איכותי שישמש אתכם מספר שנים מאשר לקנות שטיח באיכות ירודה ולהחליף אותו כל מספר חודשים.

אחריות: אנחנו בטוחים באיכות שטיחי הכניסה המקוריים DOOR-MATE ומעניקים אחריות של שנה שלמה על כל פגם במוצר.